SON BİR DİLEK ŞANSINIZ DAHA VAR!

25 Nisan 2017

1Alaçatı’nın ilk ve tek residence köy villa projesi Köyce’de her dileğin gerçekleştiği yaşama dahil olmak için son bir şansınız daha var.

Dalından nar koparıp yemeği, mis kokulu limonla salatanızı tatlandırmak istediniz; Köyce’de var. Bizim çocukluğumuzdaki gibi çocuklarımız da mahalle hayatını yaşasın, güvenle arkadaşlarıyla evlerinin önünde oynayabilsinler istediniz, 7/24 güvenlikle korunan Köyce’de çocukların oynayabileceği 5 farklı konseptte meydan var, çocuklarımız yazın da hem sosyalleşsin, hem tatil yapsın hem de yeteneklerini geliştirsinler istediniz, Köyce’de profesyonel eğitmenler tarafından çocuklara yoga ve jimnastik dersleri veriliyor.

Köyce’de ayrıca yazın sıcak günlerinde serinleyebileceğiniz 350 metrekare plaj bölümlü yüzme havuzu, spor salonu, yoga, pilates ve jimnastik salonu, yılın tüm yorgunluğunu atıp şifa bulabileceğiniz masaj odası, buhar odası ve saunanın bulunduğu SPA bölümü, şömineli sosyal tesis, yetişkinler için oyun odası, dilersiniz evinize dilerseniz havuz başında hizmet alabileceğiniz restoran, saatlik veya günlük temizlik hizmeti, 12 ay boyunca 7/24 güvenlik, tüm site içinde kameralı güvenlik sistemi, her villada müstakil alarmlar var.

Tüm bunlara sahip olabilmek için ise son bir şansınız daha var. Geçen yaz teslim edilen Köyce’de bu yaza yeni evinizde merhaba diyebileceğiniz son 1 villa satışta.