Haberler

Ayrıcalıklı Yaşamın Çeşme’deki Adresi Mi’Marin Dalyan Konuklarını Bekliyor

İzmir’in kaliteden ödün vermeyen, marka değeri yüksek ve bir o kadar da karlı projeler gerçekleştirmesiyle bilinen markası SUV Yapı, şimdi de Çeşme Dalyan’da tüm yollarının denize uzandığı yepyeni bir yaşam inşa ediyor.

Kendine ait geniş bahçeleri, 4+1 konseptli benzersiz doğası, terasları ve yüzme havuzları ile 5713 m2 alan üzerine müstakil 9 butik villadan oluşan Mi’Marin Dalyan’da hayatı dolu dolu yaşamak için tüm hayallerinize yer var.

Yarımadanın tüm koylarına olan yakınlığı ile Çeşme’nin en güzel koylarından biri olan Dalyan’da hayat bulan Mi’Marin Dalyan’ın teslim tarihi 2019 yılının yazı olarak ön görülüyor.

2018 yılı ile birlikte başlayan peşinatsız 20 ay vade seçeceği fırsatına Şubat ayında da devam edecek olan Mi’Marin Dalyan projesi, Türkiye’nin en önde gelen tatil lokasyonu Çeşme’ye ilgi duyan yatırımcıların ilgisini çekiyor.

Mi’Marin Dalyan hakkında detaylı bilgi edinmek için; 0232 446 0 406 SUV Yapı müşteri hizmetleri hattını arayabilir veya www.mimarindalyan.com adresini ziyaret edebilirsiniz.