Bize Ulaşın


Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, S.U.V YAPI TUR.SAN.TİC A.Ş’nin her türlü pazarlama, reklam ve iletişim çalışmalarında kullanılması ve saklanılmasına izin veriyor ve S.U.V YAPI’nın tüm duyurularını almak istiyorum. Müşteri yukarıdaki belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve bilgi paylaşım tercihini değiştirmek isterse, bu talebini, S.U.V YAPI’nın bilgi@suvyapi.com adresinden veya 232 446 0406 nolu müşteri hizmetleri hattına iletmek suretiyle üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.

Akça Villaları

Bu bölge konumu itibariyle Çeşme İlçe Merkezine yürüyüş mesafesinde olan nadir yazlık yerleşimlerden biridir.

Akça Sitesi Çeşme Beyazevler mevkiinde, Boyalık koyunun son bulduğu noktada, toplamda 3328 m² alan üzerine kurulu 4 adet müstakil villadan oluşan bir projedir. Bu bölge konumu itibariyle Çeşme İlçe Merkezine yürüyüş mesafesinde olan nadir yazlık yerleşimlerden biridir.

Her bir villa deniz cephesinde büyük bir bahçe ve havuz olacak şekilde tasarlanmıştır. Manzaraya hakim bir yükseklikte ve parselin önünde yer alan yeşil saha dolayısıyla avantajlı bir konuma sahiptir.

İLETİŞİM

0232 446 0 406

bilgi@mevinsaat.com

PROJE BİLGİ FORMUBu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, S.U.V YAPI TUR.SAN.TİC A.Ş’nin her türlü pazarlama, reklam ve iletişim çalışmalarında kullanılması ve saklanılmasına izin veriyor ve S.U.V YAPI’nın tüm duyurularını almak istiyorum. Müşteri yukarıdaki belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve bilgi paylaşım tercihini değiştirmek isterse, bu talebini, S.U.V YAPI’nın bilgi@suvyapi.com adresinden veya 232 446 0406 nolu müşteri hizmetleri hattına iletmek suretiyle üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.