Bize Ulaşın


Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, S.U.V YAPI TUR.SAN.TİC A.Ş’nin her türlü pazarlama, reklam ve iletişim çalışmalarında kullanılması ve saklanılmasına izin veriyor ve S.U.V YAPI’nın tüm duyurularını almak istiyorum. Müşteri yukarıdaki belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve bilgi paylaşım tercihini değiştirmek isterse, bu talebini, S.U.V YAPI’nın bilgi@suvyapi.com adresinden veya 232 446 0406 nolu müşteri hizmetleri hattına iletmek suretiyle üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.

Alki Villaları

Ege’nin incisi Çeşme’de ve Çeşme’nin en değerli koylarından biri olan Boyalık’ta denize 30 metre mesafede bulunan proje 4 adet ikiz villadan oluşmaktadır.

Ege’nin incisi Çeşme’de ve Çeşme’nin en değerli koylarından biri olan Boyalık’ta denize 30 metre mesafede bulunan proje 4 adet ikiz villadan oluşmaktadır. Her iki villanın kendi içinde ortak kullanımına uygun 2 adet yüzme havuzu bulunmaktadır. Teraslar bu havuzlara açılmakta ve salon, teras, havuz bir bütünlük arz etmektedir. Her bir villa dış cepheden aynı gibi görünse de iç detaylarda ev sahiplerinin özel isteklerine göre farklılaşan 4 ayrı konseptte tasarım yapılmıştır. Egenin iklimine uygun bitkilerle peyzaj düzenlemesi yapılmış projede villalar güneş ışığından maksimum yararlanacak ancak yakıcılığından korunacak şekilde konumlandırılmıştır.  Proje 2010 yılında sahiplerine teslim edilmiştir.

İLETİŞİM

0232 446 0 406

bilgi@mevinsaat.com

PROJE BİLGİ FORMUBu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, S.U.V YAPI TUR.SAN.TİC A.Ş’nin her türlü pazarlama, reklam ve iletişim çalışmalarında kullanılması ve saklanılmasına izin veriyor ve S.U.V YAPI’nın tüm duyurularını almak istiyorum. Müşteri yukarıdaki belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve bilgi paylaşım tercihini değiştirmek isterse, bu talebini, S.U.V YAPI’nın bilgi@suvyapi.com adresinden veya 232 446 0406 nolu müşteri hizmetleri hattına iletmek suretiyle üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.