Bize Ulaşın


Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, S.U.V YAPI TUR.SAN.TİC A.Ş’nin her türlü pazarlama, reklam ve iletişim çalışmalarında kullanılması ve saklanılmasına izin veriyor ve S.U.V YAPI’nın tüm duyurularını almak istiyorum. Müşteri yukarıdaki belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve bilgi paylaşım tercihini değiştirmek isterse, bu talebini, S.U.V YAPI’nın bilgi@suvyapi.com adresinden veya 232 446 0406 nolu müşteri hizmetleri hattına iletmek suretiyle üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.

Boyalık Villaları IX

Çeşme yolunun yanında, tüm Boyalık koyu manzarasına hakim yükseklikte bir konuma sahiptir.

Mahir & Ekin Vural İnşaatın, Ege’nin samimi ve doğal mimari dokusu içinde bir yazlık konut geleneği yaratmış olan Boyalık Bölgesindeki 9. projesi olan Boyalık 9 bir ikiz ve bir müstakil villadan oluşmaktadır. Toplamda 1500 m² alan üzerine kurulu proje, Ilıca- Çeşme yolunun yanında, tüm Boyalık koyu manzarasına hakim yükseklikte bir konuma sahiptir.

Her 3 villanın ortak kullanımı için, villaların deniz cephesinde büyük bir bahçe ve havuz yer almaktadır.

Plan kurgusu yapılırken, mekânların manzaradan maximum şekilde faydalanması amaçlanmıştır. Genel mekânlardan özele doğru gerçekleşen akışta, birbirinin içine giren fonksiyonların dengeli ve işlevsel kurgusu söz konusudur. Kütledeki denge ve geometrik formlar arasındaki uyum Mahir & Ekin Vural İnşaat’ın tüm projelerinde olduğu gibi yalın bir farklılık sunmaktadır.

İç mekânlar: İç mekânlar, ilk bakışta kimliğini ortaya koyduğu gibi, kullanıcıya da kendi zevkini yansıtma özgürlüğü tanımaktadır. Bu anlayışı desteklemek ve manzaranın önüne geçmek istenmediğinden, sabit mobilyalarda ve iç mekân renklerinde sadelik ve nötr renkler hakimdir.

İLETİŞİM

0232 446 0 406

bilgi@mevinsaat.com

PROJE BİLGİ FORMUBu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, S.U.V YAPI TUR.SAN.TİC A.Ş’nin her türlü pazarlama, reklam ve iletişim çalışmalarında kullanılması ve saklanılmasına izin veriyor ve S.U.V YAPI’nın tüm duyurularını almak istiyorum. Müşteri yukarıdaki belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve bilgi paylaşım tercihini değiştirmek isterse, bu talebini, S.U.V YAPI’nın bilgi@suvyapi.com adresinden veya 232 446 0406 nolu müşteri hizmetleri hattına iletmek suretiyle üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.

GALERİ