Bize Ulaşın


Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, S.U.V YAPI TUR.SAN.TİC A.Ş’nin her türlü pazarlama, reklam ve iletişim çalışmalarında kullanılması ve saklanılmasına izin veriyor ve S.U.V YAPI’nın tüm duyurularını almak istiyorum. Müşteri yukarıdaki belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve bilgi paylaşım tercihini değiştirmek isterse, bu talebini, S.U.V YAPI’nın bilgi@suvyapi.com adresinden veya 232 446 0406 nolu müşteri hizmetleri hattına iletmek suretiyle üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.

Ekin II Villaları

Çeşme-Ilıca yolu üzerinde, iki adet ikiz villa ve bunlara ait ortak bir havuzdan oluşan bir projedir.

Her bir villa zemin kat salon, açık mutfak, buna bağlı yemek bölümü ve banyodan oluşmaktadır. Binanın ön ve arkasında günün farklı zamanlarında yaşam imkanı sunan yarı açık teraslar yer almaktadır.

Bu teraslar ikiz villanın her iki tarafında yaşayan kullanıcıların mahremiyetlerini koruyacak şekilde konumlandırılmıştır. Üst katta 2 yatak odası ve ebeyen yatak odası olmak üzere toplam 3 oda ve 2 banyo yer almaktadır.

İLETİŞİM

0232 446 0 406

bilgi@mevinsaat.com

PROJE BİLGİ FORMUBu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, S.U.V YAPI TUR.SAN.TİC A.Ş’nin her türlü pazarlama, reklam ve iletişim çalışmalarında kullanılması ve saklanılmasına izin veriyor ve S.U.V YAPI’nın tüm duyurularını almak istiyorum. Müşteri yukarıdaki belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve bilgi paylaşım tercihini değiştirmek isterse, bu talebini, S.U.V YAPI’nın bilgi@suvyapi.com adresinden veya 232 446 0406 nolu müşteri hizmetleri hattına iletmek suretiyle üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.

GALERİ