Bize Ulaşın


Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, S.U.V YAPI TUR.SAN.TİC A.Ş’nin her türlü pazarlama, reklam ve iletişim çalışmalarında kullanılması ve saklanılmasına izin veriyor ve S.U.V YAPI’nın tüm duyurularını almak istiyorum. Müşteri yukarıdaki belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve bilgi paylaşım tercihini değiştirmek isterse, bu talebini, S.U.V YAPI’nın bilgi@suvyapi.com adresinden veya 232 446 0406 nolu müşteri hizmetleri hattına iletmek suretiyle üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.

Kızılkaya İş Merkezi I & II & III

Kızılkaya İş Merkezleri Projeleri İstanbul Merkezli bir yatırım grubunun, İzmir Çankaya’da bulunan 3 ayrı arsasına iş merkezi inşa ettirerek satma projesinden doğmuştur.

Kızılkaya 1 projesinin inşaatına başlandıktan sonra kaba inşaat ve sıvalar bitirilerek bina komple olarak satışa çıkarılmıştır. Başka bir gruba satılan iş merkezinin inşaatı yatırımcı grubun istekli doğrultusunda tamamlanmıştır. Söz konusu bina bugün Levent Toptan olarak hizmet vermektedir. Kızılkaya İş Merkezi 2 projesinin inşaatı ve satışı Mahir Ekin Vural İnşaat tarafından gerçekleştirilmiştir.

İş Merkezi bugün Türkay Plaza olarak hizmet vermektedir. Üçüncü projenin ruhsatı alınıp inşaatına başlandıktan hemen sonra kaba inşaat halindeyken Türk Metal Senkidası’na satılı yapılmıştır. İnşaat, Sendika tarafından tamamlanmış olup halen Türk Metal Sendikası binası olarak hizmet vermektedir.

İLETİŞİM

0232 446 0 406

bilgi@mevinsaat.com

PROJE BİLGİ FORMUBu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, S.U.V YAPI TUR.SAN.TİC A.Ş’nin her türlü pazarlama, reklam ve iletişim çalışmalarında kullanılması ve saklanılmasına izin veriyor ve S.U.V YAPI’nın tüm duyurularını almak istiyorum. Müşteri yukarıdaki belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve bilgi paylaşım tercihini değiştirmek isterse, bu talebini, S.U.V YAPI’nın bilgi@suvyapi.com adresinden veya 232 446 0406 nolu müşteri hizmetleri hattına iletmek suretiyle üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.

GALERİ