Bize Ulaşın


Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, S.U.V YAPI TUR.SAN.TİC A.Ş’nin her türlü pazarlama, reklam ve iletişim çalışmalarında kullanılması ve saklanılmasına izin veriyor ve S.U.V YAPI’nın tüm duyurularını almak istiyorum. Müşteri yukarıdaki belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve bilgi paylaşım tercihini değiştirmek isterse, bu talebini, S.U.V YAPI’nın bilgi@suvyapi.com adresinden veya 232 446 0406 nolu müşteri hizmetleri hattına iletmek suretiyle üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.

Krom Apartmanı

Krom Apartmanı Projesi mevkii olarak, İzmir – Alsancak’da Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü’nün yan sokağında bulunan Kısmet Oteli’ne 20 mt mesafededir.

 

Amerikan Hastanesinin arkasındaki ek binası yıkılarak yerine ticari ve konut kullanımı için yeni bir bina inşa edilmek suretiyle gerçekleştirilmiş bir projedir. 8 katlı binada ilk 3 kat mağaza daha sonraki 5 kat ise konut olacak şekilde tasarlanmıştır. Binanın bodrum katı ise yer altı otoparkı olarak ayrılmıştır.

Mağaza katları cephede farklı ifade edilerek, farklılaşan fonksiyonların dış cepheden okunabilmesi sağlanmıştır. 3 katlı mağazada kendi içinde yaratılan galeri boşluğuyla tek mekan içinde süreklilik sağlanmıştır. Klasik öğelerin ustaca yorumlandığı proje, çevresindeki binalar arasından özgün kimliğini ortaya koymaktadır.

İLETİŞİM

0232 446 0 406

bilgi@mevinsaat.com

PROJE BİLGİ FORMUBu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, S.U.V YAPI TUR.SAN.TİC A.Ş’nin her türlü pazarlama, reklam ve iletişim çalışmalarında kullanılması ve saklanılmasına izin veriyor ve S.U.V YAPI’nın tüm duyurularını almak istiyorum. Müşteri yukarıdaki belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve bilgi paylaşım tercihini değiştirmek isterse, bu talebini, S.U.V YAPI’nın bilgi@suvyapi.com adresinden veya 232 446 0406 nolu müşteri hizmetleri hattına iletmek suretiyle üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.

GALERİ