Bize Ulaşın


Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, S.U.V YAPI TUR.SAN.TİC A.Ş’nin her türlü pazarlama, reklam ve iletişim çalışmalarında kullanılması ve saklanılmasına izin veriyor ve S.U.V YAPI’nın tüm duyurularını almak istiyorum. Müşteri yukarıdaki belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve bilgi paylaşım tercihini değiştirmek isterse, bu talebini, S.U.V YAPI’nın bilgi@suvyapi.com adresinden veya 232 446 0406 nolu müşteri hizmetleri hattına iletmek suretiyle üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.
Terasları, kendine özel iskelesi, plajı ve masmavi denize açılan kapıları ile Mi’Costa cennetin yeryüzündeki yansıması olarak tasarlanmıştır.

SUV YAPI tarafından, Çeşme’nin en değerli koyu olan Boyalık’ta denize sıfır konumda inşa edilen “Mi’Costa Boyalık” 2013 yılında teslim edilmiştir.

Terasları, kendine özel iskelesi, plajı ve masmavi denize açılan kapıları ile Mi’Costa cennetin yeryüzündeki yansıması olarak tasarlanmıştır. Osmos teknolojisi ile deniz suyunun arıtılarak kullanım suyuna dönüştürüldüğü Mi’Costa tam bir doğa dostu olarak kurgulanmıştır.

Tüm bina çevresi, ortak alanlar, bina giriş ve çıkışlarının gece görüşlü kamera sitemi ile 24 saat kontrol edildiği son teknolojilerle donatılmış güvenlik sistemleri uygulanmıştır. Otoparktan katlara ulaşım için kullanılan cam asansörler, orta merdiven aksında yansıma havuzları ve her katta değişik tasarımlarla farklılaşan merdivenler bulunmaktadır.

Projede açık yüzme havuzu, ısıtmalı kapalı yüzme havuzu, termal havuz, güneşlenme terasları, denize sıfır özel plaj ve iskele, fitness center, pilates salonu, sauna, buhar odası, masaj odası, dinlenme salonları, oyun salonu, kütüphane ve kapalı otopark gibi sosyal alanlar bulunmaktadır.

İLETİŞİM

0232 446 0 406

bilgi@mevinsaat.com

PROJE BİLGİ FORMUBu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, S.U.V YAPI TUR.SAN.TİC A.Ş’nin her türlü pazarlama, reklam ve iletişim çalışmalarında kullanılması ve saklanılmasına izin veriyor ve S.U.V YAPI’nın tüm duyurularını almak istiyorum. Müşteri yukarıdaki belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve bilgi paylaşım tercihini değiştirmek isterse, bu talebini, S.U.V YAPI’nın bilgi@suvyapi.com adresinden veya 232 446 0406 nolu müşteri hizmetleri hattına iletmek suretiyle üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.