Bize Ulaşın


Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, S.U.V YAPI TUR.SAN.TİC A.Ş’nin her türlü pazarlama, reklam ve iletişim çalışmalarında kullanılması ve saklanılmasına izin veriyor ve S.U.V YAPI’nın tüm duyurularını almak istiyorum. Müşteri yukarıdaki belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve bilgi paylaşım tercihini değiştirmek isterse, bu talebini, S.U.V YAPI’nın bilgi@suvyapi.com adresinden veya 232 446 0406 nolu müşteri hizmetleri hattına iletmek suretiyle üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.

DENİZE 40 METRE MESAFEDE YAŞAM BAŞLIYOR

“Yine, Yeniden Boyalıkta” sloganıyla, dünyaca ünlü Çeşme’nin en değerli koylarından olan Boyalık’ta denize 40 metre mesafede gerçekleştirilen ve inşaatı tamamlanan Mi’kora Boyalık Villalarında yaşam başlıyor.

Projenin tasarımı daha önce yine firmamızın, 2014 Avrupa Mimarlık Ödüllerine aday gösterilen “Mi’Costa Boyalık Residence” projesinin mimarı Durmuş Dilekçi’ ye ait. Tasarımıyla Akdeniz mimarisinin modern ve iddialı halini yansıtan proje, müstakil yaşamla site olmanın avantajlarını bir arada sunuyor. 16 adet villadan oluşan projede her villanın kendine ait geniş terasları, müstakil bahçesi ve havuzu bulunuyor.

İLETİŞİM

0232 446 0 406

bilgi@mevinsaat.com

PROJE BİLGİ FORMUBu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, S.U.V YAPI TUR.SAN.TİC A.Ş’nin her türlü pazarlama, reklam ve iletişim çalışmalarında kullanılması ve saklanılmasına izin veriyor ve S.U.V YAPI’nın tüm duyurularını almak istiyorum. Müşteri yukarıdaki belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve bilgi paylaşım tercihini değiştirmek isterse, bu talebini, S.U.V YAPI’nın bilgi@suvyapi.com adresinden veya 232 446 0406 nolu müşteri hizmetleri hattına iletmek suretiyle üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.

KONUMU