Bize Ulaşın


Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, S.U.V YAPI TUR.SAN.TİC A.Ş’nin her türlü pazarlama, reklam ve iletişim çalışmalarında kullanılması ve saklanılmasına izin veriyor ve S.U.V YAPI’nın tüm duyurularını almak istiyorum. Müşteri yukarıdaki belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve bilgi paylaşım tercihini değiştirmek isterse, bu talebini, S.U.V YAPI’nın bilgi@suvyapi.com adresinden veya 232 446 0406 nolu müşteri hizmetleri hattına iletmek suretiyle üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.
Mi’Marin Dalyan sakinlerini, 4 mevsim boyunca Çeşme’nin kendine özgü mimarisi, çeşitli sosyal ve kültürel olanakları; doğallığı konforla harmanlayan elit yaşam tarzı karşılamaktadır.

Denize sıfır butik villalardan oluşan Mi’Marin Dalyan Villaları, SUV Yapı’nın butik tasarım anlayışı, kaliteden ödün vermeyen, yenilikçi yaklaşımı ve özgün tasarım gücünün bir yansıması olarak Çeşme’nin en güzel koylarından biri olan Çeşme Dalyan’da hayat buldu.

2012 yılında sahiplerine teslim edilen Mi’Marin Dalyan’da villaların her biri, arsanın doğal kot farkından yararlanılarak, tüm yaşam alanları denize hakim olacak şekilde tasarlanmıştır. Dalyan Yat Limanı ve adalar manzarası eşliğinde Çeşme’nin en değerli koylarından birinde korunaklı, sakin bir yaşam sürdürmek isteyenler için ideal olan villaların her biri 1’er dönümlük parseller üzerinde inşa edilmiştir.

Site anlayışından öte tek villa mantığıyla planlanan Mi’Marin Dalyan Villaları’nın kendine ait geniş bahçeleri, güneşlenme terasları ve müstakil yüzme havuzları da bulunmaktadır.

Mi’Marin Dalyan sakinlerini, 4 mevsim boyunca Çeşme’nin kendine özgü mimarisi, çeşitli sosyal ve kültürel olanakları; doğallığı konforla harmanlayan elit yaşam tarzı karşılamaktadır.

İLETİŞİM

0232 446 0 406

bilgi@mevinsaat.com

PROJE BİLGİ FORMUBu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, S.U.V YAPI TUR.SAN.TİC A.Ş’nin her türlü pazarlama, reklam ve iletişim çalışmalarında kullanılması ve saklanılmasına izin veriyor ve S.U.V YAPI’nın tüm duyurularını almak istiyorum. Müşteri yukarıdaki belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve bilgi paylaşım tercihini değiştirmek isterse, bu talebini, S.U.V YAPI’nın bilgi@suvyapi.com adresinden veya 232 446 0406 nolu müşteri hizmetleri hattına iletmek suretiyle üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.