Bize Ulaşın


Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, S.U.V YAPI TUR.SAN.TİC A.Ş’nin her türlü pazarlama, reklam ve iletişim çalışmalarında kullanılması ve saklanılmasına izin veriyor ve S.U.V YAPI’nın tüm duyurularını almak istiyorum. Müşteri yukarıdaki belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve bilgi paylaşım tercihini değiştirmek isterse, bu talebini, S.U.V YAPI’nın bilgi@suvyapi.com adresinden veya 232 446 0406 nolu müşteri hizmetleri hattına iletmek suretiyle üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.
“Bu rüya sizin olmalı…”

“Bu rüya sizin olmalı…” mesajıyla Çeşme’yi, doğayı, denizi; balığı, kumruyu, yelkeni, sörfü; kısacası yaşamayı sevenleri bu rüyaya davet eden SUV Yapı tarafından gerçekleştirilen Mi’Marin Ilıca Projesi 2012 yılında sahiplerine teslim edilmiştir.

Ilıca Şantiye bölgesinin, 2010 yılında imara açılan bölgesinde; Ilıca Plajı’na 5 dakika yürüme mesafesindeki alanda konumlanan Mi’Marin Ilıca, 8 tek villadan oluşan bir site villa projesidir.  Proje tasarımında, villaların müstakil konumlandırılması esas alınırken, sakinlere site olmanın avantajlarının da sunulacağı bir sistem yaratılmıştır.

Modern mimarinin çizgilerini taşıyan Mi’Marin Ilıca Villaları’nın geniş bahçeleri ise Akdeniz peyzajına uygun şekillendirilmiştir.

 

Villalarda ahşap dış cephe kullanımına gidilirken alt kat ve üst katta iki ayrı geniş terasa yer verilmiştir. Böylelikle villa sakinlerinin dilediklerinde aile olmanın keyfini; dilediklerinde ise bireyselliklerini yaşayabilecekleri bağımsız yaşam alanları oluşturulmuştur.

Mutfakta ise geniş hareket alanı yaratılarak tüm detaylar hayatınızı kolaylaştırmak ve güzelleştirmek için tasarlanmıştır.

İLETİŞİM

0232 446 0 406

bilgi@mevinsaat.com

PROJE BİLGİ FORMUBu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, S.U.V YAPI TUR.SAN.TİC A.Ş’nin her türlü pazarlama, reklam ve iletişim çalışmalarında kullanılması ve saklanılmasına izin veriyor ve S.U.V YAPI’nın tüm duyurularını almak istiyorum. Müşteri yukarıdaki belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve bilgi paylaşım tercihini değiştirmek isterse, bu talebini, S.U.V YAPI’nın bilgi@suvyapi.com adresinden veya 232 446 0406 nolu müşteri hizmetleri hattına iletmek suretiyle üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.

KONUMU