Bize Ulaşın


Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, S.U.V YAPI TUR.SAN.TİC A.Ş’nin her türlü pazarlama, reklam ve iletişim çalışmalarında kullanılması ve saklanılmasına izin veriyor ve S.U.V YAPI’nın tüm duyurularını almak istiyorum. Müşteri yukarıdaki belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve bilgi paylaşım tercihini değiştirmek isterse, bu talebini, S.U.V YAPI’nın bilgi@suvyapi.com adresinden veya 232 446 0406 nolu müşteri hizmetleri hattına iletmek suretiyle üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.
Mi’Marin Mavişehir Residence sakinlerine içine dönük, sakin, korunaklı ve elit bir yaşamın kapılarını aralamıştır.

10 katlı 2 blok halinde toplam 40 residence dairesinden oluşan Mi’Marin Mavişehir Residence, 2012 Haziran ayında sahiplerine teslim edilmiştir. Elit bir aile rezidansı yaratma hedefiyle yola çıkılan projede dairelerin tümü 3+1 olarak tasarlanmıştır. Büyük metrajlı, geniş sirkülasyon alanlı daireler, metrekarenin tam kullanımı ve eşya yerleşimi gözetilerek planlanmıştır.

Mi’Marin Mavişehir’de 24 saat eğitimli güvenlik görevlileri, site giriş-çıkış kontrol sistemi, blok girişi ve görevli dairesiyle irtibatlı, görüntülü intercom sistemi ve tüm sitede kameralı kontrol gibi birbirini tamamlayan bir güvenlik ağı kurulmuştur

Açık havuz, güneşlenme terasları, fitness salonu, sauna, masaj ve dinlenme odası; hobi-sinema ve TV salonları, şömine köşesi gibi her türlü sosyal yaşam alanı ve bu alanlara hizmet verecek mini bir bar Mi’Marin Mavişehir Residence’ta bulunmaktadır.

Kent yaşamının avantajlarından fazlasıyla yararlanabilmeye olanak sağlayan konumunun yanı sıra Mi’Marin Mavişehir Residence sakinlerine içine dönük, sakin, korunaklı ve elit bir yaşamın kapılarını aralamıştır.

İLETİŞİM

0232 446 0 406

bilgi@mevinsaat.com

PROJE BİLGİ FORMUBu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, S.U.V YAPI TUR.SAN.TİC A.Ş’nin her türlü pazarlama, reklam ve iletişim çalışmalarında kullanılması ve saklanılmasına izin veriyor ve S.U.V YAPI’nın tüm duyurularını almak istiyorum. Müşteri yukarıdaki belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve bilgi paylaşım tercihini değiştirmek isterse, bu talebini, S.U.V YAPI’nın bilgi@suvyapi.com adresinden veya 232 446 0406 nolu müşteri hizmetleri hattına iletmek suretiyle üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.

KONUMU