Bize Ulaşın


Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, S.U.V YAPI TUR.SAN.TİC A.Ş’nin her türlü pazarlama, reklam ve iletişim çalışmalarında kullanılması ve saklanılmasına izin veriyor ve S.U.V YAPI’nın tüm duyurularını almak istiyorum. Müşteri yukarıdaki belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve bilgi paylaşım tercihini değiştirmek isterse, bu talebini, S.U.V YAPI’nın bilgi@suvyapi.com adresinden veya 232 446 0406 nolu müşteri hizmetleri hattına iletmek suretiyle üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.
Vecamp Koyu, Boyalık ve Ilıca plajlarıyla beraber, dalga almayan denizi ile de Çeşme’nin doğa harikası koylarından birisidir.

Mi’Marin Paşalimanı Villaları plajıyla ünlü Vecamp koyuna 50 m, Gençlik ve Spor Bakanlığı Tesisleri Koyuna ise 200 m mesafede yer almaktadır. Vecamp Koyu, Boyalık ve Ilıca plajlarıyla beraber, dalga almayan denizi ile de Çeşme’nin doğa harikası koylarından birisidir.
Yaz aylarında tatil amaçlı olarak Çeşme’yi seçenlerin en çok tercih ettiği bölgelerden olan Paşalimanı, Çeşme’nin şifalı yer altı sularının bulunduğu bölgeler arasındadır. Çeşme / Paşalimanı turizm sektöründe faaliyet gösteren büyük ve prestijli otellerin de ilgi odağı durumundadır.
Deniz manzaralı 16 adet ikiz villadan oluşan proje 2010 yılında sahiplerine teslim edilmiştir.

İLETİŞİM

0232 446 0 406

bilgi@mevinsaat.com

PROJE BİLGİ FORMUBu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, S.U.V YAPI TUR.SAN.TİC A.Ş’nin her türlü pazarlama, reklam ve iletişim çalışmalarında kullanılması ve saklanılmasına izin veriyor ve S.U.V YAPI’nın tüm duyurularını almak istiyorum. Müşteri yukarıdaki belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve bilgi paylaşım tercihini değiştirmek isterse, bu talebini, S.U.V YAPI’nın bilgi@suvyapi.com adresinden veya 232 446 0406 nolu müşteri hizmetleri hattına iletmek suretiyle üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.

KONUMU