Bize Ulaşın


Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, S.U.V YAPI TUR.SAN.TİC A.Ş’nin her türlü pazarlama, reklam ve iletişim çalışmalarında kullanılması ve saklanılmasına izin veriyor ve S.U.V YAPI’nın tüm duyurularını almak istiyorum. Müşteri yukarıdaki belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve bilgi paylaşım tercihini değiştirmek isterse, bu talebini, S.U.V YAPI’nın bilgi@suvyapi.com adresinden veya 232 446 0406 nolu müşteri hizmetleri hattına iletmek suretiyle üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.

Nedu Yönetim Binası

Norm Group’un şirketlerinden olan NEDU’nun Yönetim Binasının inşaatı ortağı olduğu SUV yapı tarafından gerçekleştirilmiştir.

Norm Group’un şirketlerinden olan NEDU’nun Yönetim Binasının inşaatı ortağı olduğu SUV yapı tarafından gerçekleştirilmiştir. Açık ofisleri, geniş toplantı salonları, modern teknoloji uygulanmış alt yapısı, Norm Cıvata’nın başarı öyküsünü sanatsal bir bakış açısıyla yansıtan bina girişi ve yalın mimarisiyle bulunduğu bölgedeki binaların arasında fark yaratmıştır. Çalışanların iş dışındaki dinlenme saatlerinde vakit geçirebilmeleri için hobi alanlarına da yer verilen proje 2010 yılında teslim edilmiştir.

İLETİŞİM

0232 446 0 406

bilgi@mevinsaat.com

PROJE BİLGİ FORMUBu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, S.U.V YAPI TUR.SAN.TİC A.Ş’nin her türlü pazarlama, reklam ve iletişim çalışmalarında kullanılması ve saklanılmasına izin veriyor ve S.U.V YAPI’nın tüm duyurularını almak istiyorum. Müşteri yukarıdaki belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve bilgi paylaşım tercihini değiştirmek isterse, bu talebini, S.U.V YAPI’nın bilgi@suvyapi.com adresinden veya 232 446 0406 nolu müşteri hizmetleri hattına iletmek suretiyle üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.