Bize Ulaşın


Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, S.U.V YAPI TUR.SAN.TİC A.Ş’nin her türlü pazarlama, reklam ve iletişim çalışmalarında kullanılması ve saklanılmasına izin veriyor ve S.U.V YAPI’nın tüm duyurularını almak istiyorum. Müşteri yukarıdaki belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve bilgi paylaşım tercihini değiştirmek isterse, bu talebini, S.U.V YAPI’nın bilgi@suvyapi.com adresinden veya 232 446 0406 nolu müşteri hizmetleri hattına iletmek suretiyle üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.

On İki Evler

Mimari tasarım yapılırken yatay ve düşey hatlardaki denge fonksiyonalist bir yaklaşımla birleştirilmiştir.

Genel: On İki Evler, İzmir / Çeşme’nin en ayrıcalıklı bölgelerinden biri olan Paşalimanı Koyunda, denize sıfır konumda olup, 24.000 m² alan üzerin kurulu 12 adet müstakil villadan oluşmaktadır.

Her bir villa 1000 m² parsel üzerine oturmuştur. Ayrıca sitenin denize bakan cephesinin önünde yaklaşık 7800 m²’lik rekreasyon alanı mevcuttur. Villalar satılırken bu alanında 1/12 hissesi ev sahiplerine verilmiş, böylelikle Çeşme bir ilk gerçekleştirilerek kullanıcılara kendi özel plajı ve rekreasyon alanı olan villalar sunulmuştur. Ön ve arka sıradaki villalar maksimum manzara görüşüne sahip olacak şekilde konumlandırılmıştır.

Mimari tasarım yapılırken yatay ve düşey hatlardaki denge fonksiyonalist bir yaklaşımla birleştirilmiştir.

 

Peyzaj: Proje arazisindeki mevcut ağaçlar mümkün olduğunca korunarak, bölgenin dokusuna uygun peyzaj düzenlemesi yapılmıştır. Peyzajda, binalardaki düşey hatları da vurgulayan Akdeniz mimarisinin simgesel bitkilerinden olan kalem selviler kullanılmış, dış mekân yaşantısını destekleyici bölgelerde ise yalın ve vurgulayıcı bitki gruplarına yer verilmiştir. Ayrıca siteyle deniz arasındaki plaj ve rekreasyon alanın da peyzaj düzenlemesi yapılmıştır.

Dışarıdan bakıldığında uyum içinde duran binalar kullanıcılarla tanıştıkça her evin kendine has bir duruşu ve tarzı oluşmaya başlamıştır. Farklı kullanıcılara ait farklı yaşam tarzları iç mekânların şekillenmesine katkıda bulunmuştur.

İLETİŞİM

0232 446 0 406

bilgi@mevinsaat.com

PROJE BİLGİ FORMUBu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, S.U.V YAPI TUR.SAN.TİC A.Ş’nin her türlü pazarlama, reklam ve iletişim çalışmalarında kullanılması ve saklanılmasına izin veriyor ve S.U.V YAPI’nın tüm duyurularını almak istiyorum. Müşteri yukarıdaki belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve bilgi paylaşım tercihini değiştirmek isterse, bu talebini, S.U.V YAPI’nın bilgi@suvyapi.com adresinden veya 232 446 0406 nolu müşteri hizmetleri hattına iletmek suretiyle üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.