Bize Ulaşın


Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, S.U.V YAPI TUR.SAN.TİC A.Ş’nin her türlü pazarlama, reklam ve iletişim çalışmalarında kullanılması ve saklanılmasına izin veriyor ve S.U.V YAPI’nın tüm duyurularını almak istiyorum. Müşteri yukarıdaki belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve bilgi paylaşım tercihini değiştirmek isterse, bu talebini, S.U.V YAPI’nın bilgi@suvyapi.com adresinden veya 232 446 0406 nolu müşteri hizmetleri hattına iletmek suretiyle üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.

Şahin Tepesi Villaları

Dış mekânda güneşin farklı konumlarına göre farklı oturma alanları düşünülmüş olup ayrıca rüzgârdan korunaklı kapalı teras da bulunmaktadır.

Genel: Şahin Tepesi Villaları, Ilıca Plajının sırtlarında manzaraya hâkim yüksek bir konumda yer almaktadır. Adını bulunduğu mevkiden alan projede 4 adet villa bulunmaktadır.

Eğimli bir düzleme yerleşen villaların aynı zamanda birbirlerine göre de kotları farklıdır. Bu durum dışarıdan bakıldığında beyaz rengin hâkim olduğu tek katlı binaları bir kompleksin parçalarıymış gibi göstermektedir. Böylece bulunduğu siluet içinde farklılaşan ve artı değer katan özgün bir yaklaşım ortaya çıkmaktadır.

 

Proje tasarlarınken modern ve klasik öğelerin bir araya getirildiği zamansız bir tasarım yapılmıştır. İç- dış mekân ayrımının zaman zaman ortadan kalktığı villalarda salon ile teras hatta havuz ve havuz başı bütünleşir.

Dış mekânda güneşin farklı konumlarına göre farklı oturma alanları düşünülmüş olup ayrıca rüzgârdan korunaklı kapalı teras da bulunmaktadır.

İLETİŞİM

0232 446 0 406

bilgi@mevinsaat.com

PROJE BİLGİ FORMUBu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, S.U.V YAPI TUR.SAN.TİC A.Ş’nin her türlü pazarlama, reklam ve iletişim çalışmalarında kullanılması ve saklanılmasına izin veriyor ve S.U.V YAPI’nın tüm duyurularını almak istiyorum. Müşteri yukarıdaki belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve bilgi paylaşım tercihini değiştirmek isterse, bu talebini, S.U.V YAPI’nın bilgi@suvyapi.com adresinden veya 232 446 0406 nolu müşteri hizmetleri hattına iletmek suretiyle üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.