Bize Ulaşın


Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, S.U.V YAPI TUR.SAN.TİC A.Ş’nin her türlü pazarlama, reklam ve iletişim çalışmalarında kullanılması ve saklanılmasına izin veriyor ve S.U.V YAPI’nın tüm duyurularını almak istiyorum. Müşteri yukarıdaki belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve bilgi paylaşım tercihini değiştirmek isterse, bu talebini, S.U.V YAPI’nın bilgi@suvyapi.com adresinden veya 232 446 0406 nolu müşteri hizmetleri hattına iletmek suretiyle üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.

Sürücü Sitesi

Güneş kontrolü sağlayan geniş saçaklar ve fugalı cephe sıvasıyla Çeşme’de o döneme kadar yapılmış yazlık villa mimarisine yeni bir boyut kazandırmıştır.

Sürücü Sitesi MEV İnşaat’ın Seçkintaş İnşaat ile ortaklık kurduğu dönemde gerçekleştirilen bir projedir. Yapımına 1999 yılında başlanıp 2001 tamamlanmıştır.  Proje adını arsaların sahibi olan Sürücü Ailesinden almıştır. Kat karşılığı olarak gerçekleştirilen projede 34 adet villa ve ortak 2 adet havuz bulunmaktadır. Bu villalardan 18’i toplu, kalan kısmı ise ayrı yerlerdedir.

Güneş kontrolü sağlayan geniş saçaklar ve fugalı cephe sıvasıyla Çeşme’de o döneme kadar yapılmış yazlık villa mimarisine yeni bir boyut kazandırmıştır.

Peyzaj: Dikdörtgen havuz formu içinden fırlamış esprisi veren özelleştirilmiş dairesel formlu havuza iniş basamaklarının oluşturduğu çiçek içinde yer alan 2 adet cocos havuz ve peyzajın bütünleşmesini sağlamıştır.

İLETİŞİM

0232 446 0 406

bilgi@mevinsaat.com

PROJE BİLGİ FORMUBu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, S.U.V YAPI TUR.SAN.TİC A.Ş’nin her türlü pazarlama, reklam ve iletişim çalışmalarında kullanılması ve saklanılmasına izin veriyor ve S.U.V YAPI’nın tüm duyurularını almak istiyorum. Müşteri yukarıdaki belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve bilgi paylaşım tercihini değiştirmek isterse, bu talebini, S.U.V YAPI’nın bilgi@suvyapi.com adresinden veya 232 446 0406 nolu müşteri hizmetleri hattına iletmek suretiyle üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.