Bize Ulaşın


Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, S.U.V YAPI TUR.SAN.TİC A.Ş’nin her türlü pazarlama, reklam ve iletişim çalışmalarında kullanılması ve saklanılmasına izin veriyor ve S.U.V YAPI’nın tüm duyurularını almak istiyorum. Müşteri yukarıdaki belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve bilgi paylaşım tercihini değiştirmek isterse, bu talebini, S.U.V YAPI’nın bilgi@suvyapi.com adresinden veya 232 446 0406 nolu müşteri hizmetleri hattına iletmek suretiyle üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.

Trio Villaları

Trio Villaları İzmir/Çeşme Mamurbaba mevkiinde toplam üç müstakil villadan oluşmaktadır.

Trio Villaları İzmir/Çeşme Mamurbaba mevkiinde toplam üç müstakil villadan oluşmaktadır. Villalardan bir tanesinin arsası özel villa yaptırmak isteyen yatırımcıya satılmıştır. Daha sonra yatırımca kişiyle firmamız tarafından “maliyet+kar” yöntemiyle sözleşme imzalanarak villanın inşaatına başlanmıştır. Bu villa tamamen yatırımcısının isteği doğrultusunda özel dekorasyon hizmeti de verilerek inşa edilmiştir. Diğer iki villanın inşaatı ve satışı ise firmamız tarafından tamamlanmıştır.

 

Her üç villa genel görünüm itibariyle bir bütün oluşturacak şekilde tasarlanmıştır. Villalar, 4 oda bir salon olacak şekilde tasarlanmıştır. Zemin katta, salon, açık mutfak, misafir WC, bu mekanlardan özelleşmiş bir koridorla ayrılan 3 yatak odası ve bunlara ait birer banyo yer almaktadır. Üst kat tamamen ebeveyn yatak odasına ayrılmış olup, jakuzili bir banyosu, giyinme odası ve kendine özel bir balkonu bulunmaktadır.

Her villanın kendine ait terası ve müstakil havuzu vardır. Villalar “L” şeklinde konumlandırılmış olup, salon, mutfak ve tüm odalardan havuza çıkılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu durum, villa, havuz ve tikten yapılacak olan havuz başının ortada kendine özel bir yaşam alanı oluşturmasını sağlamıştır.

İLETİŞİM

0232 446 0 406

bilgi@mevinsaat.com

PROJE BİLGİ FORMUBu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, S.U.V YAPI TUR.SAN.TİC A.Ş’nin her türlü pazarlama, reklam ve iletişim çalışmalarında kullanılması ve saklanılmasına izin veriyor ve S.U.V YAPI’nın tüm duyurularını almak istiyorum. Müşteri yukarıdaki belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve bilgi paylaşım tercihini değiştirmek isterse, bu talebini, S.U.V YAPI’nın bilgi@suvyapi.com adresinden veya 232 446 0406 nolu müşteri hizmetleri hattına iletmek suretiyle üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.