Bize Ulaşın


Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, S.U.V YAPI TUR.SAN.TİC A.Ş’nin her türlü pazarlama, reklam ve iletişim çalışmalarında kullanılması ve saklanılmasına izin veriyor ve S.U.V YAPI’nın tüm duyurularını almak istiyorum. Müşteri yukarıdaki belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve bilgi paylaşım tercihini değiştirmek isterse, bu talebini, S.U.V YAPI’nın bilgi@suvyapi.com adresinden veya 232 446 0406 nolu müşteri hizmetleri hattına iletmek suretiyle üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.

Türkmenoğlu İş Merkezi

İzmir Alsancak Heykel Meydanı’na 100 metre mesafede iş merkezleri ve otellerin yoğun olarak bulunduğu bir bölgededir.

Proje bu bölgedeki ihtiyaç doğrultusunda, hem ev hem de ofis olarak kullanılabilecek yurt dışında örneklerine sıkça rastlanan homeoffice düzeninde tasarlanmıştır. Proje tasarımıyla, bölgede o güne kadar yapılmış ofis binaları içinde bir farklılık yaratmıştır.

Seçkintaş İnşaat ile ortak yürütülen bu proje, kullanıcıların birçok ihtiyacını aynı anda karşıladığından büyük beğeni toplayan bir yapı olmuştur.

İLETİŞİM

0232 446 0 406

bilgi@mevinsaat.com

PROJE BİLGİ FORMUBu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, S.U.V YAPI TUR.SAN.TİC A.Ş’nin her türlü pazarlama, reklam ve iletişim çalışmalarında kullanılması ve saklanılmasına izin veriyor ve S.U.V YAPI’nın tüm duyurularını almak istiyorum. Müşteri yukarıdaki belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve bilgi paylaşım tercihini değiştirmek isterse, bu talebini, S.U.V YAPI’nın bilgi@suvyapi.com adresinden veya 232 446 0406 nolu müşteri hizmetleri hattına iletmek suretiyle üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.

GALERİ